Дякую, що придбали курс! 

Лист із запрошенням на платформу з курсом вже автоматично був відправлений на вашу пошту, яку ви вказали при реєстрації. 

(якщо листа немає на пошті, перевірте папку "Спам" або "Пропозиції", він міг випадково потрапити туди)

Спеціальна пропозиція!

4 унікальні техніки глазурування!

Timer
Годин
Хвилин
Секунд


320грн 89грн

Бажаю вам творчого натхнення під час проходження курсу, а також я підготував ще кілька додаткових занять, яких немає в основному курсі, щоб ви могли розкрити свій креативний потенціал на максимум!

Програма

Illustration
  • Інші види глазурування

    Ви дізнаєтесь про нові 4 види глазурування: надглазурне покриття, вкривання оксидом, восковий резерв та з використанням ізоленти. 

    My Landing Page GIF Image

Додатковий міні-курс!

Створення музичних окарин БЕЗ ЗАПІКАННЯ!

Single Independent Timer
Годин
Хвилин
Секунд


600грн 189грн

Що таке окарина?

Illustration
Illustration

Керамічна окарина (зозуля) — це і музичний інструмент, і прикраса, і розвага для дорослих та дітей, і оригінальний сувенір.В давнину вірили, що граючи на окарині, можна прогнати злих духів.

  • Більше про окарини

    Згідно з Українською музичною енциклопедією офіційна назва цього інструмента звучить як «зозуля», однак відомі й зменшувально-пестливі форми зозу́лька, зозулиця. Всі вони походять від характерних звуків, які видає цей музичний інструмент: він імітує завивання звірів, спів птахів, особливо зозулі. Крім того, флейти такого штибу відомі під запозиченою назвою окари́на (італ. ocarina) — від слова ucareina з болонського діалекту емільяно-романьйольської мови, що означає «гусочка».
    Зозулиця була винайдена пращурами українців понад 7 тис. років тому за часів Трипільської цивілізації і відроджена у сувенірах як український культурний символ.
    Як музичний інструмент використовується на Гуцульщині й Буковині, а як дитяча іграшка — на Полтавщині, Подніпров'ї та інших зонах поширення гончарних промислів.
    Окарини – експонати Тегеранського національного музею – датовані 2500 роками до н.е. Старовинні слов`янські гудухи, сопілки і свистки – всі ці інструменти можна віднести до розряду окарин.

Програма курсу

Illustration
  • Протягом цього міні-курсу ви дізнаєтесь про 2 класичні техніки створення окарин залежно від їхньої форми, розміру та ваших особистих вподобань і самостійно зможете створити цей чарівний музичний інструмент! Також, бонусом дізнаєтесь про українську та світову історію цього виробу :)

    My Landing Page GIF Image
Made with